Tags

Related Posts

Share This

I vaše podlaha může být v perfektním stavu. A to díky nátěru LSG

V naší úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto dalším článku bychom se chtěli věnovat tomu, jak naše firma realizuje čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění, které sebou nese i spoustu dalších benefitů, nejen čistotu vaší podlahy. Postupujeme následujícím způsobem – podlahu nejdříve vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Která odstraní veškeré nečistoty. Jakmile je povrch vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Vyčistit…

Vyčistit podlahu skutečně do hloubky je totiž možné jen za pomocí opravdu dobrých přístrojů. Je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. Občas používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je totiž dost agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v jednom call centru, kde už nevěděli, jak tu podlahu vyčistit.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci se do podlahy pustili podle výše popsaného postupu a jejich podlaha byla opět ve skvělém stavu. Ve firmě svým zákazníkům nabízíme i spoustu jiných služeb jako je odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, lité stěrky mytí. Nabízíme i denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky. Jsme si jisti, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.