Vaše fasády budou spolehlivě chráněné jún27

Tags

Related Posts

Share This

Vaše fasády budou spolehlivě chráněné

Hledáte…

Hledáte někoho dobrého, kdo by se vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu A SERVIS. Je to skutečně to nejlepší rozhodnutí, které můžete udělat. Rozhodně není dobré se do toho pouštět vlastními silami, protože je to velice náročný úkol, který je skutečně lepší přenechat někomu jinému. My měli už opravdu hodně špinavou fasádu naší diskontní prodejny a opravdu velký problém přišel ve chvíli, kdy se nám tam udělala už i plíseň. A samozřejmě jsme to tam nechtěli nechat, protože ta černá plíseň vypadala opravdu škaredě. A věřte nebo ne, taková věc opravdu dokáže odlákat zákazníky.  Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr nám moc pomohl. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal.

 

A kdybych…

A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. Navíc samotné nanesení nátěru je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr proti plísni je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.