Jak snadno umývat okna ve výšce. Prosklené fasády, zimní zahrady, čištění fasád Praha 10 mar06

Tags

Related Posts

Share This

Jak snadno umývat okna ve výšce. Prosklené fasády, zimní zahrady, čištění fasád Praha 10

Manželka…

Manželka nedávno změnila práci. Je to teď pro ni dost náročné. Chce se v novém zaměstnání ukázat. Dát tomu co nejvíce ze sebe. Ale chodí potom domů vyčerpaná. Doma už toho moc nezvládá. S dětmi se jí snažíme být oporou. Proto jsme si rozdělili některé práce v domácnosti, aby toho na manželku už tolik nezbývalo. Ale stejně vaření zůstává na ní. Dětem se školou pomáhá také ona. Já nemám tolik trpělivosti. Musel jsem jí to ale nějakým způsobem vynahradit. A taky jí trošku odlehčit, protože se mi občas zdálo, že je na pokraji zhroucení. Jakmile začala mluvit o tom, že se musí některou sobotu pustit do mytí oken, věděl jsem, co udělám. Mytí oken bývá práce na několik hodin.

 

Ty jsem chtěl…

Ty jsem chtěl manželce ušetřit tím, že objednám úklidovou firmu. A ta nám okna umyje. My si místo toho s manželkou zajdeme někam do restaurace. Abych vybral správnou firmu, přečetl jsem si recenze na srovnávacím webu Praha 10, okna umývaníPro tento úkol jsem vybral firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Její zaměstnanci k nám v určenou sobotu dorazili. Před zraky překvapené manželky se dali do práce. Manželka byla celá udivená. Když jsem jí to vysvětlil, tak měla ohromnou radost. Na chvíli si sedla a mycí četu jen tak v klidu pozorovala. Když zjistila, že si vedou velice dobře, šla si sednout k televizi.

 

Během toho…

Během toho, co jsme se dívali na film, umyli a vyleštili zaměstnanci firmy všechna okna v domě. Při prohlížení jejich práce jsme byli udiveni vysokou kvalitou a skvělými výsledky. Takto se nám okna snad ještě nikdy neleskla. Oba jsme byli velice spokojení. A protože okna byla umyta mnohem rychleji, než by se to povedlo manželce, vyrazili jsme ve zbývajícím ušetřeném čase na procházku a potom na slíbenou večeři. A SERVIS nám zajistit velice příjemný den.