Tags

Related Posts

Share This

Průzračný vhled do hudebního salónku

Už je to nějaký čas, co jsme si s kamarádem založili klub, jenž pracovně nazýváme hudebním salónkem. Rozhodně se nejedná o klasický hudební klub s DJ, jak jsme zvyklí vídat v pražských ulicích. Již od počátku jsme měli vizi vytvořit takzvaný salónek s živou hudbou, která měla oživit naši dobu nádechem minulosti, žánry, jako jsou zejména jazz a soul. Klub byl koncipován jako tančírna se stolky a jevištěm.

Podařilo se nám sehnat užasnou lokalitu. Díky čemuž jsme měli již od otevření, i bez velké reklamy, mnoho návštěvníků.Bráníme se označení noční klub, jelikož tomu tak vůbec není. Většinou se jedná o odpolední a večerní akce. A toto prostředí má charakter spíše kavárenský. Pro kluby bývá specifické umělé osvětlení. K nám proudí světlo přirozeně skrze velká okna. Večer si samozřejmě musíme trochu pomoci.

Naše…

Naše veliká okna a jejich čistota jsou naší vizitkou. A také vizitkou úklidové firmy Okna Praha 10, mytí. Tato společnost se nám stará o krásný výhled i vhled téměř od doby založení tohoto podniku. Ze začátku jsme moc štěstí na spolehlivé pracovníky neměli. Nedotahovali věci do konce a občas se stávalo, že zaměstnanci jednoduše zapomněli přijít.

Tak jsme tomu učinili rázný konec a poohlédli se po někom jiném. Hledání bylo poměrně náročné, protože nabídek je dle mého názoru nadmíru, ale jak si vybrat to pravé, to už se musíte dopídit nějak sami.My s kolegou jsme měli to štěstí, že nám byla naším společným přítelem doporučena firma. Neváhali jsme dlouho. Jelikož jsme věděli, že ten by nám neříkal, kdyby to nestálo za to. Navíc již to byla poměrně dlouhá doba, co jsme rozvázali spolupráci s předešlými pracovníky.

Takže…

Takže bylo potřeba jednat, pokud jsme si chtěli nadále zachovat vysokou úroveň. Takže jsme to udělali, jsou to již více než čtyři roky, a máme je dodnes. A jsme za to velmi rádi. Už bychom se ani na nikoho jiného obracet nechtěli. No řekněte sami…Jediné, co s kolegou řešíme je naše podnikání. Nemusíme jim stát za zády, protože svou práci odvedou na výbornou.

Je s nimi perfektní, rychlá domluva. Prostě si zavoláme, ujasníme si termín, co se bude čistit, zašlou mi kalkulaci na mail, já to potvrdím a už jen konají svou práci. Nezdržuje mě to a čas je pro mě vzácný. Nemusím je hlídat, neflákají se a za skvěle odvedenou práci chtějí adekvátně zaplatit. Nejsou to žádní ždímači a toho si opravdu cením.