Tags

Related Posts

Share This

Po práci nechci ještě další směnu doma.

Našel jsem…

Našel jsem si novou práci, pro které jsem opravdu dlouho toužil a byla opravdu hodně dobře placená. Začal jsem chodit poslední dobou později z práce a občas nějaké to vysátí a pošolichání doma už jsem taky nedával. Jelikož okna začala být už opravdu hodně špinavá, řekl jsem si, že si jednu sobotu na ně vyhradím. Bohužel se to nějakou dobu nedařilo. Když jsem měl volno, vůbec se mi nechtělo nastoupit ještě na směnu doma. Raději jsem si lehl a koukl na nějaký film nebo si zašel s kamarády na pivo nebo zápas. Tedy spíše obojí. Tak jsem si řekl, že na to kašlu a raději si na to najmu nějakou úklidovou firmu. A protože jsme neměl s žádnou doposud zkušenosti, byl jsem zcela odkázán na internet a přečetl pár recenzí o různých firmách. A že jich nebylo málo.  Ale nakonec jsem se rozhodl pro úklidovou firmu Okna, čištění Brno. Tak jsem je kontaktoval.

 

A nemohl jsem…

A nemohl jsem snad udělat lépe. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pár hodin, což jsem si ani ve snu nedokázal představit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit mým požadavkům, termín mi také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného než ztráta času.

 

Cena…

Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než u některých jiných firem, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžu jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i odstraňování graffiti, čištění podlah a koberců a odstraňování plísní. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Opravdu tuto firmu Mytí oken Plzeň doporučuji. A SERVIS LIPKA, s. r. o.