Tags

Related Posts

Share This

Potřebujete pomoci s čištěním vaší fasády?

Taky…

Taky mátě problémy s vaší fasádou. Ať už se jedná o vodní kámen, o plísně či jiné nežádoucí nečistoty na vaší fasádě? Dělají se Vám plísně na oknech? Tak v tom případě přesně víme, jak vám je. Ale naštěstí známe i speciality, kteří tyto problémy umí vyřešit. A těmi je úklidová firma, které jsme opravdu moc vděční. Spolu s manželkou provozujeme rekreační středisko. Kam jezdí školy na školy v přírodě a v létě tábory nebo i rodiny s dětmi. A ta fasáda se nám už opravdu nelíbila, přece jenom budova je to první, co člověk vidí, když přijedete, a teď nám nedělala zrovna nejlepší vizitku. A navíc se tam začala dělat dokonce plíseň. Taková ta hnusná černá, která je vidět na míle daleko a vypadá to opravdu hrozně. A byla navíc vysoko, takže mi bylo jasné, že já sám se o to jen tak nepostarám. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit.

 

A my…

A my to před pár lety udělali. Ale tak či tak to prostě muselo zmizet. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci. Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi firmy jsou skutečně spolehlivý.

 

Jsou to…

Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Proto je v boji proti plísním a jiným nečistotám naprosto nepostradatelným. A SERVIS LIPKA, s. r. o.