Prosklené portály, skleněné fasády a plochy. Mytí výloh a čištění fasád ve výšce v Praze mar12

Tags

Related Posts

Share This

Prosklené portály, skleněné fasády a plochy. Mytí výloh a čištění fasád ve výšce v Praze

V naší bance si zakládáme na tom, aby se u nás klienti i pracovníci cítili co nejlépe. S tím souvisí i čistota prostředí. Zaměstnáváme dvě paní na úklid, nicméně přibližně třikrát ročně se obracíme na úklidovou firmu Praha mytí výloh, která nám pomáhá udržovat koberce, podlahy a okna ve výborném stavu. Ideálně stále jako nové. Někdy je to fuška, jelikož dennodenní nápor lidí vždy způsobí své a opotřebování povrchů je zcela přirozený jev.

Prosklený vstup do banky je jednou z prvních věcí, kterou člověk uvidí, když vstupuje. Pokud by nebyla skla čistá, jistě bychom se dnes nemohli chlubit takovou prestiží. Jelikož příjemné a čisté prostředí je základ úspěchu. Každý den pracovnice leští tyto prosklené části. Jelikož zde ulpívá mnoho nečistot z ulice, a navíc klienti mají běžně ve zvyku na skla sahat. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. využíváme pravidelně na komplexní úklid budovy, včetně proskleného vchodu.

Tento…

Tento vchod je specifický například tím, že se jedná o prosklenou plochu o výšce asi tři metry. Díky tomuto architektonickému počinu máme v hale vždy dostatek světla po většinu dne a ušetříme tak mnoho energie spotřebované na umělé osvětlení. Proto je i logické, že mytí těchto skel necháváme obstarávat zejména firmou. Jelikož nám jde zejména o zvýšení bezpečnosti našich pracovníků. Firma A SERVIS má pro tyto účely proškolené pracovníky, kteří jsou ve výškách jako doma.

Zajímavý je například i jejich způsob mytí a leštění těchto ploch. Na mytí využívají speciální rozmýváky a nečistoty následně setřou pomocí stěrek s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky.

Ikdyž…

Ikdyž je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla – hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.Této úklidové firmy se držíme již několik let a rozhodně nehodláme měnit. Pokud jejich služby zůstanou na takové úrovni jako doteď.