Tags

Related Posts

Share This

Pokud potřebujete hloubkově vyčistit podlahu, spolehněte se na strojové čištění

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip jak umývat podlahy. Pracuji v prodejně obuvi a už delší dobu jsme si říkali, že ta podlaha vypadá opravdu špatně. Tak jsme se jednou snažili to pořádně vyčistit, ale upřímně, moc velký úspěch jsme s tím neklidili. Nepoznali byste totiž, že jsme podlahu vůbec čistili. Zmizeli jen ty běžné nečistoty, ale to bylo tak všechno. Tak jsme došli k závěru, že se budeme muset obrátit na nějakou firmu. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na internet. A tam se nám nejvíce líbila úklidová firma. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za týden přijeli za námi podlahy ve všech prostorách důkladně vyčistit.

A…

A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Domluva…

Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Jen musíte počítat s tím, že cena je o něco vyšší. Ale zase odvádí tu nejlepší práci. A já si za ni ráda připlatím. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. A Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit. Já osobně s nimi byla tak spokojená, že jsem jejich služby začala využívat i pro svou vlastní domácnost.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.