Tags

Related Posts

Share This

Pokud poptáváte čištění sedačky, tak upřednostněte ruční šetrné čištění

Slyšeli…

Slyšeli jste někdy o extrakční metodě čištění? Pokud s ní nemáte zkušenosti, tak patříte k těm šťastnějším lidem. Protože my ji vyzkoušeli a byla to naprosto ale naprosto zbytečná investice. Vyloženě vyhození peníze oknem jen tak. Zašpinili jsme totiž doma koberec – omylem jsme na něj vylili skleničku pomerančové Fanty. A vypadalo, že to nepůjde dolů, protože se mi nedařilo to vyčistit. A to ani v případě, že jsem na to nakoupila přípravky určené na čištění koberců. Všechno to bylo k ničemu. Tak jsme hledala na internetu nějaké ty babské rady, jak by to mohlo jít vyčistit, ale to taky nefungovalo. Takže jsme si na internetu našli úklidovou firmu, která by se o to postarala. Bohužel jsme si příliš o čištění koberců nezjišťovali, takže jsme ani nevěděli, co je dobré a co ne.

 

A to se…

A to se nám vymstilo, protože když přišli, pustili se do čištění koberců, které provedli pomocí extrakční metody. Ani já protože když s prací skončili a koberec uschl, zůstaly všude fleky. Když jsme chtěli od nich nějakou kompenzaci, tak řekli, že to není možné, protože to se prostě u extrakční metody stává, a že jsme si o tom měli dopředu něco zjistit, abychom znali případná rizika. Což mě pochopitelně naštvalo. Takže bylo potřeba najít někoho jiného, kdo by se o to postaral. A našli jsme tam specialisty na Čištění sedaček, Praha 4, a jejich hloubkové čištění koberců. Používají strojovou metodu a všichni si ji moc pochvalovali. Ihned jsem ji zavolala do kanceláře a domluvila se s nimi na nejbližším termínu. Velice milá slečna se mnou po telefonu domluvila termín a všechno.

 

Dále…

Dále mi vysvětlila, na jaké principu jejich čištění funguje a byla vstřícná ke všem našim dotazům, kterých jsme logicky po předchozí mizerné zkušenosti měli víc než dost. V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Pomalu zanášeli účinnou chemii do koberců, následně koberce rozkartáčovali a nakonec vysáli výkonným vysavačem. Odvedli vynikající práci, špína i fleky od Fanty, takže jsme byli moc spokojení. A jejich zaměstnanci byli moc a moc milí, spolupracovalo se nám s nimi moc dobře, nemáme si u nich na co stěžovat. Zkrátka úplný opak ve srovnání s tím, co jsme zažili s předešlou firmou, takže za nás mají plný počet hvězdiček. Opravdu, pokud potřebujete vyčistit koberce, doporučuji vážně tuto firmu, protože odvedli vynikající práci a nenapadá mě nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Dobře, jsou sice trochu dražší, ale odvádějí vynikající práci, takže to rozhodně stojí za to. Pokud se chcete o jejich servisu dozvědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.