Tags

Related Posts

Share This

S nátěrem bude vaše fasáda opět v pořádku

Pracuji v obchodě se zdravou výživou, a došli jsme k závěru, že už musíme nechat vyčistit naši fasádu.  Vypadal už totiž vážně hrozně špinavě a navíc na nějakých místech byla dokonce plíseň. Nebyla sice nijak extra rozlezlá, ale i tak. Nechtěli jsme to tam tak nechat. A tak jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala. A tak jsem četla různé recenze na téma kondenzace vody a plíseň na oknech a našla jsem úklidovou firmu.

A tak jsem si u nich domluvila termín čištění a všechny ostatní náležitosti. A musím říct, že odvedli vynikající práci. Nabízí kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.  Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu této firmy.  Kupříkladu že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně nejprve na povrch znečištěný plísní nanáší účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení dají nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy.

Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Tuto firmu opravdu doporučuji, protože odvedli perfektní práci.  S jejich zaměstnanci byla perfektní domluva. Vše proběhlo tak, jak jsme se dohodli, nebyli s nimi vůbec žádné problémy. Takže pokud poptáváte někoho na vyčištění vaší fasády, tak tato firma je skutečně skvělou volbou. A SERVIS LIPKA, s.r.o.