Tags

Related Posts

Share This

Mytí plášťů výškových budov, prosklených stěn. Výškové čištění fasád, žaluzií, markýz, slunolamů

Jsem jednou ze správců budovy našeho rehabilitačního centra a nedávno jsme se s kolegy rozhodli, že bychom měli nechat vyčistit fasádu a vedení s tím souhlasilo. Vypadala totiž už hrozně. Místy zdi byly černé, a nebo tam byla plíseň. Prostě kombinace na dvě věci. Takže bylo potřeba se o to postarat. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to dokázal postarat. A jednu skvělou jsme našli a já bych se o ní ráda rozepsala.

Jedná se o profesionální firmu výškových pracovníků a horolezců  Brno práce ve výškách a ta svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce.

Provádí…

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Zajišťuje i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A proto jsme se rozhodli obrátit právě na tuto, protože na ně byla i samá dobrá recenze.

Takže jsme měli jistotu, že to dobře odpadlo. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit.  Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru LSG je naše fasáda opět v naprostém pořádku. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky.

Je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Takže pokud máte problémy s plísněmi, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu. Jejich zaměstnanci jsou opravdu velmi milí a ochotní a cena jejich služeb mi taky nepřipadá vysoká, takže není nic, co bych této firmě mohla vytknout. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.