Tags

Related Posts

Share This

Hloubkové čištění koberců a ruční tepování sedaček

Při…

Při běžném sobotním uklízení jsem zjistila, že u dětí v pokoji jsou na koberci černé skvrny a takový divný černý prášek na koberci. Když jsem ho vzala mezi prsty, pěkně černil. Byl mazlavý a byl cítít olejem jak kolomaz. Ptala jsem se dětí, co v pokojíčku prováděly a ony že neví. Kde se to vzalo a že se to již snažily vyčistit, čímž ovšem jemný prášek jen vetřely do koberce a způsobily fleky na koberci. Zavolala jsem manžela, zda neví, kde se onen černící prášek v pokoji bere. Světe div se, ale prášek vypadával z jedné židle, které jsou u stolu. A teď byla otázka, co s koberercem. Manžel pohotově zasedl k počítači, že zkoukne internet, zda by nešel koberec vyčistit. Přece nebudeme koberec měnit, když jsou děti ještě malé. Vybral jsem čištění sedaček Praha 9. Moc se mi to nezdálo, protože jejich služba nepatří mezi nejlevnějš. Ale manžel namítl, že co je levné, tak to většinou nestojí za nic.

 

A tak…

A tak jsme jim napsali a čekali, jak to dopadne. Přijeli v domluvený čas a ihned se po obhlídnutí neštěstí pustili do práce.  Nanesli u nás chemii na celou plochu koberce, kterou nechali pro správný efekt nějakou dobu působit. Jak nám řekli, tak chemie je také dezinfekční a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky, což jsem mile uvítala. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberec nebyl opravdu čistý. Až takto vyčistili a vydezinfikovali celý koberec, byla jsem nadšená. Celý byt se provoněl. Jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co inzerovali na internetových stránkách.

 

Tato…

Tato firma, díky velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a zdatnými pracovníky, kteří s moderním strojovým a nástrojovým vybavením a nejkvalitnější čisticími prostředky a přípravky dokážou zázraky. Připočtěme-li k tomu nebývale širokou nabízených služeb jako je mytí a voskování podlah, čištění čalounění, odstraňování plísní, čištění fasád a odstraňování graffiti, musí nám být jasné, že firma bude mít velké zkušenosti a jejich pracovníci musejí být profesionálové, kteří ví co dělají. A ta cena se už najednou nezdá tak vysoká, ale naopak odpovídající. Firmu  A SERVIS Lipka s.r.o. můžu vřele doporučit, ostatní detaily se dozvíte na jejích stránkách.Tato firma dále služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku  z  menšího města.