Tags

Related Posts

Share This

Díky strojovému čištění bude udržování vašich podlah hračka. umývání betonové podlahy

Pracuji ve středisku volného času pro děti, kde pro ně realizujeme několik kroužků. A protože jsou kroužky placené, tak se i snažíme, aby podle toho vypadaly i naše prostory. A stav podlah se nám už nelíbil. Tak jsme se do toho pustili a snažili se je pořádně vyčistit, ale byla to naprostá ztráta času. Protože ten rozdíl byl naprosto minimální ve srovnání s tím, kolik úsilí jsme do toho vložili. Docela dost nás to naštvalo. A přemýšleli jsme tedy, co bychom s těmi podlahami měli dělat dál. Tak jsme se shodli, že bude nejlepší, když se začneme obracet na nějakou úklidovou firmu. A tak jsme začali pátrat po internetu na téma umývání betonové podlahy. A SERVIS LIPKA, s.r.o. měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Takže se nám logicky líbila nejvíce.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Kontaktovali jsme jejich zaměstnance…

Kontaktovali jsme jejich zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A neměli ani problém přijít ani pozdě večer v týdnu, protože jsme potřebovali, aby to bylo po všech aktivitách a nechtěli jsme to cpát do víkendu. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže můžu s klidným svědomím říct, že je na internetu nevychvalovali nadarmo. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělá věc, protože děti tam pořád poletují a takto aspoň neuklouznou jen tak snadno.

cena čištění podlahčištění podlah v domácnostirenovace podlah

Opravdu jsme s jejich službou moc spokojení…umývání betonové podlahy

Opravdu jsme s jejich službou moc spokojení. A musím vyzdvihnout i chování zaměstnanců. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto pokud poptáváte čištění podlah, doporučuji obrátit se na tuto firmu. A nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A protože jsme s nimi byli tak spokojení, rozhodli jsme se vyzkoušet i další jejich služby. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více detailů o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. umývání betonové podlahy

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu