Tags

Related Posts

Share This

Díky strojovému čištění Brno už skvrny na koberci neřeším

Naše dcera si jako brigádu našla práci barmanky v baru, a hned se proto nadchla. Takže hodně experimentovala a zkoušela to i doma. Musela jsem se smát, protože spoustu peněz, co vydělala, utratila právě za alkohol a nápoje, aby mohla doma experimentovat. Ale mně to bylo docela jedno, byla to její věc. Tedy nevadilo mi to, dokud jednou jeden koktejl nevylila na zem, když se zase v kuchyni o něco pokoušela. A bohužel, nemáme doma v kuchyni podlahu, ale koberec. – Čištění koberce Brno, diskuse

Takže si umíte představit, jaké to bylo nadělení. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měli doma, ale bylo to k ničemu. Ptali jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců, jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl. Ptaly jsme se i kolegů v práci a taky nic.

Moc…

Moc nadšené jsme z toho nebyly, protože nejlepší zárukou je přece jen spokojený zákazník, k tomu ideálně někdo, koho samy znáte. Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu, která by měla opravdu dobré reference, aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze. A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Brno, diskuse, protože ji všichni moc vychvalovaly a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi.

Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Byla jsem moc ráda, že mi neřekli, že mohou nejdříve za čtrnáct dní, nebo něco podobného. Protože nikdo se nechce tak dlouho dívat na takový flek v kuchyni. Navíc bych se pak i bála toho, že čím déle tam skvrna bude. Tím hůře půjde potom odstranit. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění.

A potom…

A potom, co s prací skončili, jsem si dost nadávala, že jsem se vůbec sama namáhala s čištěním té velké skvrny a nenechala to rovnou na nich. Koberec byl skvěle vyčištěný, po alkoholovém sytě červeném fleku nezbyla ani památka a koberce vypadal skoro zase jako nový, kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný. Byla jsem s nimi opravdu moc spokojená, byli milí a ochotní. Mohu tuto firmu tedy všem jedině doporučit, protože svou práci provedli opravdu perfektně.

A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá. Takže člověk nemůže očekávat, že jejich služby budou vyloženě za hubičku. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat. Protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstal čistý a nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho.