Čistá podlaha je základ. Strojní, hloubkové mytí průmyslových podlah, dlažeb. Impregnace Brno mar20

Tags

Related Posts

Share This

Čistá podlaha je základ. Strojní, hloubkové mytí průmyslových podlah, dlažeb. Impregnace Brno

Nabízím…

Nabízím soukromé lekce společenského tance v mém domácím sále. Tato práce mě moc baví, je to spíše koníček. A když si práci spojíte se zábavou, je to jedna z nejlepších věcí, co můžete udělat. Ale jak se říká, každá mince má dvě strany. A tady tou špatnou bylo to, že udržování parketu nebylo zrovna jednoduché. Po nějaké době působil nejenom zašle, ale také začal mírně podkluzovat. Tak jsem si řekla, že se s tím zkusím něco udělat. Tak jsem si sedla k počítači a hledala nějakou úklidovou firmu, která by se o to postarala. A mým požadavkem bylo, aby měla dobré reference, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A jednu takovou jsem našla, a sice firmu Čištění podlah Brno. Všichni o nich psali dobře, tak jsem si řekla, že to bude to pravé. A tak jsem je kontaktovala. A odvedli vážně skvělou práci. Podlaha byla nádherná, vážně vypadal jako nová a upřímně, tak dobrý výsledek jsem nečekala ani navzdory té chvále, kterou jsem na internetu četla.

 

Podlahu…

Podlahu vyčistili perfektně. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr.

 

Vosk…

Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což bylo cílem, protože je to velmi špatné, když vám to při tanci pod nohama klouže. Ohrožuje to nejen výkon, ale člověk se může i zranit. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech, čemuž jsem se nedivila nejen já, ale i potom moji klienti, kteří ke mně přišli na taneční lekci, protože podlaha byla opravdu lesklá a řekli, že se jim i lépe tancovalo, protože parkety vůbec nepodkluzovaly. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě ráda někdy vyzkouším. A SERVIS LIPKA, s. r. o.