Barevná ohavnost na fasádách v Praze.  Jak se spolehlivě bránit mladým idiotům. Nátěrem proti graffiti mar12

Tags

Related Posts

Share This

Barevná ohavnost na fasádách v Praze.  Jak se spolehlivě bránit mladým idiotům. Nátěrem proti graffiti

Nedá mi to…

Nedá mi to, abych nenapsala o úklidové firmě Graffiti čištění Praha, která mi zařídila odstranění graffiti na naší cukrárně. Byla jsem totiž s nimi moc spokojená. A protože firem je hodně, tak bych takto chtěla ostatním pomoci s výběrem. Přišla jsem jednoho dne do práce a přivítalo mě obrovské graffiti. A bylo fakt odporné. Taková změť všelijakých čáranců, ani to nic nepřipomínalo. I když jsem možná byla ráda za to, že to nic nepřipomínalo. Mohl to být taky kosočtverec s čárkou uprostřed. Tak či tak, takové graffiti na domě či pracovišti nechce mít nikdo. Ale naštěstí existuje řešení, a sice pokud si necháte dům předtím antigraffitovým nátěrem od této firmy, máte jistotu, že tyto hnusné malůvky z vašich zdí půjdou snadno dolů. A nebude vás to stát mraky peněz. Pokud se však na vaší fasádě objeví, a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší.

 

Sice to půjde…

Sice to půjde dolů, ale bude to stát výrazně větší sumu a v některých případech nejde odstranit stoprocentně. Nám se totiž stalo, že budovu posprejovali, aniž bych tuto ochranu měli. Ale i tak to dobře dopadlo. Firma postupuje v těchto případech tak, že nejprve graffiti odstraní do té míry, do které je to maximálně možné a následně zbytek přetřou fasádní barvou. Určitě není řešením graffiti pouze přetřít, protože pokud není odstraněna větší část sprejerské barvy, tak by pod fasádní barvou sprejerská barva prosvítala. Takže jsem to radila svěřila A SERVISU. Poté, co mi pracovníci ze zdi dali graffiti dolů, tak ochranný nátěr aplikovali. A díky tomu už je naše budov v naprostém pořádku. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají. A jsou ke všemu velice milí a přátelští, takže nemám nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Navíc co se odstraňování graffiti týče, tak je tato firma jednou z nejlevnějších v České republice, takže vás ani nemusí trápit to, že byste za to museli dát nějakou markantní sumu. A pokud se na tu cenu podíváte a řeknete si, že je to moc, tak to není moc. Tyto služby jsou holt dražší sami o sobě a nemůžete očekávat, že to někde najdete výrazně levněji. I ty prostředky, které jsou k odstranění graffiti třeba, nejsou úplně nejlevnější, takže je nutné se na to podívat i z tohoto úhlu pohledu. A nabízí celou řadu dalších služeb, které určitě jednou využijeme, jako například čištění podlah a mytí oken a výloh. Takže ať už poptáváte cokoli, doporučuji se na tuto firmu obrátit. S jejich zaměstnanci je skvělá domluva a vyjdou vám ve všem vstříc. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.